V.D.STAV, to jsou Vaše starosti na našich bedrech.
Zednické a obkladačské práce, zámkové dlažby, tepelná čerpadla.
Více na www.vdstav.cz
Rozpis

Datum Kolo Hala Výsledek
26.10.2013 1 FC Sampdoria Ostrava FC Edison Ostrava 1 : 1
26.10.2013 1 FC Edison Ostrava Toro Fifejdy Ostrava 4 : 1
26.10.2013 1 FC Edison Ostrava 1.FC Čechymen Ostrava 6 : 4
17.11.2013 2 FC Edison Ostrava Sokol Poruba 1 : 2
17.11.2013 2 Atletico Tequila Ostrava FC Edison Ostrava 3 : 5
17.11.2013 2 FC Edison Ostrava FK ATM sport Hlučín 1 : 3
8.12.2013 3 FC Edison Ostrava Fortuna/Leopards Ostrava 5 : 1
8.12.2013 3 Old Stars 30 Ostrava FC Edison Ostrava 1 : 3
22.12.2013 4 FK Pegasus Ostrava FC Edison Ostrava 2 : 4
22.12.2013 4 FC Dravci Dolní Benešov FC Edison Ostrava 1 : 4
22.12.2013 4 FC Edison Ostrava AC Derby/Man Ostrava 3 : 0
12.1.2014 5 FC Edison Ostrava AC Čepo Pustkovec 6 : 1
12.1.2014 5 Sareza V.D.STAV Polanka FC Edison Ostrava 3 : 2
Bysek, Prausek, Sedlmaier,
12.1.2014 5 Zvěřaci Ostrava FC Edison Ostrava 1 : 3
26.1.2014 6 FC Sampdoria Ostrava FC Edison Ostrava 2 : 3
26.1.2014 6 FC Edison Ostrava Toro Fifejdy Ostrava 2 : 1
26.1.2014 6 FC Edison Ostrava 1.FC Čechymen Ostrava 3 : 0
9.2.2014 7 FC Edison Ostrava Sokol Poruba 2 : 0
9.2.2014 7 Atletico Tequila Ostrava FC Edison Ostrava 4 : 2
9.2.2014 7 FC Edison Ostrava FK ATM sport Hlučín 1 : 2
16.3.2014 8 Old Stars 30 Ostrava FC Edison Ostrava 0 : 5
16.3.2014 8 FC Edison Ostrava Fortuna/Leopards Ostrava 4 : 2
6.4.2014 9 FK Pegasus Ostrava FC Edison Ostrava 0 : 5
6.4.2014 9 FC Dravci Dolní Benešov FC Edison Ostrava 2 : 4
6.4.2014 9 FC Edison Ostrava AC Derby/Man Ostrava 4 : 0
13.4.2014 10 Varenská V.D.STAV Polanka FC Edison Ostrava 2 : 7
Bysek, Vavroš,
13.4.2014 10 Zvěřaci Ostrava FC Edison Ostrava 0 : 0
13.4.2014 10 FC Edison Ostrava AC Čepo Pustkovec 2 : 2
popis

Tabulka I. třídy:


Poř Tým Body
1 FC Edison Ostrava 63
2 Atletico Tequila Ostrava 56
3 Old Stars 30 Ostrava 55
4 1.FC Čechymen Ostrava 48
5 FK Pegasus Ostrava 43
6 FC Sampdoria Ostrava 41
7 Toro Fifejdy Ostrava 39
8 Sokol Poruba 38
9 AC Derby/Man Ostrava 37
10 AC Čepo Pustkovec 33
11 FK ATM sport Hlučín 32
12 FC Dravci Dolní Benešov 30
13 Fortuna/Leopards Ostrava 30
14 V.D.STAV Polanka 26
15 Zvěřaci Ostrava 22
16 FC VZS Ostrava 0

Příští kolo:

Není zatím naplánováno...

webmaster: Jakub Tomášek (swellik@seznam.cz)
Designed by: Web Design Directory