V.D.STAV, to jsou Vaše starosti na našich bedrech.
Zednické a obkladačské práce, zámkové dlažby, tepelná čerpadla.
Více na www.vdstav.cz
Rozpis

Datum Kolo Hala Výsledek
26.10.2013 1 FK Pegasus Ostrava Sokol Poruba 2 : 0
26.10.2013 1 FK Pegasus Ostrava AC Čepo Pustkovec 3 : 3
26.10.2013 1 Fortuna/Leopards Ostrava FK Pegasus Ostrava 4 : 5
17.11.2013 2 Toro Fifejdy Ostrava FK Pegasus Ostrava 2 : 4
17.11.2013 2 FK Pegasus Ostrava Zvěřaci Ostrava 6 : 4
8.12.2013 3 1.FC Čechymen Ostrava FK Pegasus Ostrava 2 : 1
8.12.2013 3 Sareza FK Pegasus Ostrava V.D.STAV Polanka 6 : 0
8.12.2013 3 FK ATM sport Hlučín FK Pegasus Ostrava 0 : 2
22.12.2013 4 FK Pegasus Ostrava FC Edison Ostrava 2 : 4
22.12.2013 4 AC Derby/Man Ostrava FK Pegasus Ostrava 4 : 3
22.12.2013 4 FK Pegasus Ostrava FC Dravci Dolní Benešov 4 : 1
12.1.2014 5 Old Stars 30 Ostrava FK Pegasus Ostrava 2 : 1
12.1.2014 5 FK Pegasus Ostrava Atletico Tequila Ostrava 3 : 4
12.1.2014 5 FK Pegasus Ostrava FC Sampdoria Ostrava 5 : 4
26.1.2014 6 FK Pegasus Ostrava AC Čepo Pustkovec 1 : 3
26.1.2014 6 Fortuna/Leopards Ostrava FK Pegasus Ostrava 1 : 5
26.1.2014 6 FK Pegasus Ostrava Sokol Poruba 1 : 3
9.2.2014 7 FK Pegasus Ostrava Zvěřaci Ostrava 2 : 2
9.2.2014 7 Toro Fifejdy Ostrava FK Pegasus Ostrava 3 : 2
16.3.2014 8 FK ATM sport Hlučín FK Pegasus Ostrava 2 : 0
16.3.2014 8 1.FC Čechymen Ostrava FK Pegasus Ostrava 2 : 2
16.3.2014 8 Varenská FK Pegasus Ostrava V.D.STAV Polanka 6 : 2
Planka, Prausek,
6.4.2014 9 FK Pegasus Ostrava FC Dravci Dolní Benešov 3 : 3
6.4.2014 9 AC Derby/Man Ostrava FK Pegasus Ostrava 2 : 4
6.4.2014 9 FK Pegasus Ostrava FC Edison Ostrava 0 : 5
13.4.2014 10 Old Stars 30 Ostrava FK Pegasus Ostrava 1 : 6
13.4.2014 10 FK Pegasus Ostrava Atletico Tequila Ostrava 2 : 3
13.4.2014 10 FK Pegasus Ostrava FC Sampdoria Ostrava 4 : 2
popis

Tabulka I. třídy:


Poř Tým Body
1 FC Edison Ostrava 63
2 Atletico Tequila Ostrava 56
3 Old Stars 30 Ostrava 55
4 1.FC Čechymen Ostrava 48
5 FK Pegasus Ostrava 43
6 FC Sampdoria Ostrava 41
7 Toro Fifejdy Ostrava 39
8 Sokol Poruba 38
9 AC Derby/Man Ostrava 37
10 AC Čepo Pustkovec 33
11 FK ATM sport Hlučín 32
12 FC Dravci Dolní Benešov 30
13 Fortuna/Leopards Ostrava 30
14 V.D.STAV Polanka 26
15 Zvěřaci Ostrava 22
16 FC VZS Ostrava 0

Příští kolo:

Není zatím naplánováno...

webmaster: Jakub Tomášek (swellik@seznam.cz)
Designed by: Web Design Directory