V.D.STAV, to jsou Vaše starosti na našich bedrech.
Zednické a obkladačské práce, zámkové dlažby, tepelná čerpadla.
Více na www.vdstav.cz
Rozpis

Datum Kolo Hala Výsledek
26.10.2013 1 AC Čepo Pustkovec Fortuna/Leopards Ostrava 1 : 4
26.10.2013 1 Sokol Poruba Fortuna/Leopards Ostrava 1 : 2
26.10.2013 1 Fortuna/Leopards Ostrava FK Pegasus Ostrava 4 : 5
17.11.2013 2 Varenská V.D.STAV Polanka Fortuna/Leopards Ostrava 5 : 5
Bysek 2x, Planka, Prausek, Vavroš,
17.11.2013 2 Fortuna/Leopards Ostrava FC Dravci Dolní Benešov 3 : 3
17.11.2013 2 Fortuna/Leopards Ostrava FC Sampdoria Ostrava 2 : 5
8.12.2013 3 FC Edison Ostrava Fortuna/Leopards Ostrava 5 : 1
8.12.2013 3 Fortuna/Leopards Ostrava Old Stars 30 Ostrava 5 : 5
22.12.2013 4 1.FC Čechymen Ostrava Fortuna/Leopards Ostrava 2 : 4
22.12.2013 4 Fortuna/Leopards Ostrava Atletico Tequila Ostrava 1 : 3
22.12.2013 4 Zvěřaci Ostrava Fortuna/Leopards Ostrava 3 : 4
12.1.2014 5 Fortuna/Leopards Ostrava FK ATM sport Hlučín 2 : 5
12.1.2014 5 AC Derby/Man Ostrava Fortuna/Leopards Ostrava 2 : 3
12.1.2014 5 Toro Fifejdy Ostrava Fortuna/Leopards Ostrava 4 : 5
26.1.2014 6 AC Čepo Pustkovec Fortuna/Leopards Ostrava 6 : 1
26.1.2014 6 Sokol Poruba Fortuna/Leopards Ostrava 0 : 0
26.1.2014 6 Fortuna/Leopards Ostrava FK Pegasus Ostrava 1 : 5
9.2.2014 7 Fortuna/Leopards Ostrava FC Sampdoria Ostrava 2 : 8
9.2.2014 7 Fortuna/Leopards Ostrava FC Dravci Dolní Benešov 1 : 3
9.2.2014 7 Varenská V.D.STAV Polanka Fortuna/Leopards Ostrava 4 : 2
Planka, Sedlmaier, Šolc 2x,
16.3.2014 8 Fortuna/Leopards Ostrava Old Stars 30 Ostrava 5 : 0
16.3.2014 8 FC Edison Ostrava Fortuna/Leopards Ostrava 4 : 2
6.4.2014 9 1.FC Čechymen Ostrava Fortuna/Leopards Ostrava 1 : 1
6.4.2014 9 Fortuna/Leopards Ostrava Atletico Tequila Ostrava 1 : 7
6.4.2014 9 Zvěřaci Ostrava Fortuna/Leopards Ostrava 3 : 3
13.4.2014 10 Fortuna/Leopards Ostrava FK ATM sport Hlučín 4 : 8
13.4.2014 10 AC Derby/Man Ostrava Fortuna/Leopards Ostrava 1 : 4
13.4.2014 10 Toro Fifejdy Ostrava Fortuna/Leopards Ostrava 8 : 3
popis

Tabulka I. třídy:


Poř Tým Body
1 FC Edison Ostrava 63
2 Atletico Tequila Ostrava 56
3 Old Stars 30 Ostrava 55
4 1.FC Čechymen Ostrava 48
5 FK Pegasus Ostrava 43
6 FC Sampdoria Ostrava 41
7 Toro Fifejdy Ostrava 39
8 Sokol Poruba 38
9 AC Derby/Man Ostrava 37
10 AC Čepo Pustkovec 33
11 FK ATM sport Hlučín 32
12 FC Dravci Dolní Benešov 30
13 Fortuna/Leopards Ostrava 30
14 V.D.STAV Polanka 26
15 Zvěřaci Ostrava 22
16 FC VZS Ostrava 0

Příští kolo:

Není zatím naplánováno...

webmaster: Jakub Tomášek (swellik@seznam.cz)
Designed by: Web Design Directory