V.D.STAV, to jsou Vaše starosti na našich bedrech.
Zednické a obkladačské práce, zámkové dlažby, tepelná čerpadla.
Více na www.vdstav.cz
Rozpis

Datum Kolo Hala Výsledek
26.10.2013 1 Old Stars 30 Ostrava FC Dravci Dolní Benešov 2 : 1
26.10.2013 1 Old Stars 30 Ostrava Zvěřaci Ostrava 4 : 0
26.10.2013 1 FK ATM sport Hlučín Old Stars 30 Ostrava 1 : 5
17.11.2013 2 AC Derby/Man Ostrava Old Stars 30 Ostrava 1 : 2
17.11.2013 2 Old Stars 30 Ostrava AC Čepo Pustkovec 5 : 3
17.11.2013 2 1.FC Čechymen Ostrava Old Stars 30 Ostrava 4 : 0
8.12.2013 3 Fortuna/Leopards Ostrava Old Stars 30 Ostrava 5 : 5
8.12.2013 3 Old Stars 30 Ostrava FC Edison Ostrava 1 : 3
22.12.2013 4 Varenská Old Stars 30 Ostrava V.D.STAV Polanka 6 : 3
Bysek, Prausek, Sedlmaier,
22.12.2013 4 Toro Fifejdy Ostrava Old Stars 30 Ostrava 3 : 4
22.12.2013 4 Old Stars 30 Ostrava Sokol Poruba 7 : 1
12.1.2014 5 Old Stars 30 Ostrava FK Pegasus Ostrava 2 : 1
12.1.2014 5 Old Stars 30 Ostrava FC Sampdoria Ostrava 2 : 2
12.1.2014 5 Atletico Tequila Ostrava Old Stars 30 Ostrava 1 : 2
26.1.2014 6 Old Stars 30 Ostrava FC Dravci Dolní Benešov 2 : 1
26.1.2014 6 Old Stars 30 Ostrava Zvěřaci Ostrava 4 : 3
26.1.2014 6 FK ATM sport Hlučín Old Stars 30 Ostrava 0 : 3
9.2.2014 7 AC Derby/Man Ostrava Old Stars 30 Ostrava 3 : 2
9.2.2014 7 Old Stars 30 Ostrava AC Čepo Pustkovec 4 : 4
9.2.2014 7 1.FC Čechymen Ostrava Old Stars 30 Ostrava 3 : 2
16.3.2014 8 Old Stars 30 Ostrava FC Edison Ostrava 0 : 5
16.3.2014 8 Fortuna/Leopards Ostrava Old Stars 30 Ostrava 5 : 0
6.4.2014 9 Varenská Old Stars 30 Ostrava V.D.STAV Polanka 4 : 4
Budař, Bysek, Planka, Prausek,
6.4.2014 9 Toro Fifejdy Ostrava Old Stars 30 Ostrava 2 : 5
6.4.2014 9 Old Stars 30 Ostrava Sokol Poruba 4 : 3
13.4.2014 10 Old Stars 30 Ostrava FK Pegasus Ostrava 1 : 6
13.4.2014 10 Old Stars 30 Ostrava FC Sampdoria Ostrava 3 : 2
13.4.2014 10 Atletico Tequila Ostrava Old Stars 30 Ostrava 2 : 5
popis

Tabulka I. třídy:


Poř Tým Body
1 FC Edison Ostrava 63
2 Atletico Tequila Ostrava 56
3 Old Stars 30 Ostrava 55
4 1.FC Čechymen Ostrava 48
5 FK Pegasus Ostrava 43
6 FC Sampdoria Ostrava 41
7 Toro Fifejdy Ostrava 39
8 Sokol Poruba 38
9 AC Derby/Man Ostrava 37
10 AC Čepo Pustkovec 33
11 FK ATM sport Hlučín 32
12 FC Dravci Dolní Benešov 30
13 Fortuna/Leopards Ostrava 30
14 V.D.STAV Polanka 26
15 Zvěřaci Ostrava 22
16 FC VZS Ostrava 0

Příští kolo:

Není zatím naplánováno...

webmaster: Jakub Tomášek (swellik@seznam.cz)
Designed by: Web Design Directory