V.D.STAV, to jsou Vaše starosti na našich bedrech.
Zednické a obkladačské práce, zámkové dlažby, tepelná čerpadla.
Více na www.vdstav.cz
Rozpis

Datum Kolo Hala Výsledek
26.10.2013 1 Atletico Tequila Ostrava AC Derby/Man Ostrava 1 : 1
26.10.2013 1 Sareza AC Derby/Man Ostrava V.D.STAV Polanka 3 : 4
Bysek 2x, Planka 2x,
17.11.2013 2 AC Čepo Pustkovec AC Derby/Man Ostrava 1 : 1
17.11.2013 2 AC Derby/Man Ostrava Old Stars 30 Ostrava 1 : 2
17.11.2013 2 AC Derby/Man Ostrava 1.FC Čechymen Ostrava 2 : 3
8.12.2013 3 Zvěřaci Ostrava AC Derby/Man Ostrava 2 : 3
8.12.2013 3 Sokol Poruba AC Derby/Man Ostrava 1 : 1
8.12.2013 3 AC Derby/Man Ostrava FC Sampdoria Ostrava 0 : 1
22.12.2013 4 FC Dravci Dolní Benešov AC Derby/Man Ostrava 0 : 1
22.12.2013 4 AC Derby/Man Ostrava FK Pegasus Ostrava 4 : 3
22.12.2013 4 FC Edison Ostrava AC Derby/Man Ostrava 3 : 0
12.1.2014 5 AC Derby/Man Ostrava Toro Fifejdy Ostrava 1 : 2
12.1.2014 5 AC Derby/Man Ostrava Fortuna/Leopards Ostrava 2 : 3
12.1.2014 5 FK ATM sport Hlučín AC Derby/Man Ostrava 0 : 5
26.1.2014 6 Varenská AC Derby/Man Ostrava V.D.STAV Polanka 2 : 1
Prausek,
26.1.2014 6 Atletico Tequila Ostrava AC Derby/Man Ostrava 4 : 2
9.2.2014 7 AC Derby/Man Ostrava Old Stars 30 Ostrava 3 : 2
9.2.2014 7 AC Derby/Man Ostrava 1.FC Čechymen Ostrava 3 : 4
9.2.2014 7 AC Čepo Pustkovec AC Derby/Man Ostrava 0 : 4
16.3.2014 8 AC Derby/Man Ostrava FC Sampdoria Ostrava 3 : 0
16.3.2014 8 Zvěřaci Ostrava AC Derby/Man Ostrava 1 : 1
16.3.2014 8 Sokol Poruba AC Derby/Man Ostrava 1 : 2
6.4.2014 9 FC Edison Ostrava AC Derby/Man Ostrava 4 : 0
6.4.2014 9 FC Dravci Dolní Benešov AC Derby/Man Ostrava 0 : 1
6.4.2014 9 AC Derby/Man Ostrava FK Pegasus Ostrava 2 : 4
13.4.2014 10 AC Derby/Man Ostrava Toro Fifejdy Ostrava 3 : 0
13.4.2014 10 AC Derby/Man Ostrava Fortuna/Leopards Ostrava 1 : 4
13.4.2014 10 FK ATM sport Hlučín AC Derby/Man Ostrava 3 : 0
popis

Tabulka I. třídy:


Poř Tým Body
1 FC Edison Ostrava 63
2 Atletico Tequila Ostrava 56
3 Old Stars 30 Ostrava 55
4 1.FC Čechymen Ostrava 48
5 FK Pegasus Ostrava 43
6 FC Sampdoria Ostrava 41
7 Toro Fifejdy Ostrava 39
8 Sokol Poruba 38
9 AC Derby/Man Ostrava 37
10 AC Čepo Pustkovec 33
11 FK ATM sport Hlučín 32
12 FC Dravci Dolní Benešov 30
13 Fortuna/Leopards Ostrava 30
14 V.D.STAV Polanka 26
15 Zvěřaci Ostrava 22
16 FC VZS Ostrava 0

Příští kolo:

Není zatím naplánováno...

webmaster: Jakub Tomášek (swellik@seznam.cz)
Designed by: Web Design Directory